Nabídka extrudovaných krmiv pro hospodářská zvířata

PRIMASOJA KLASIK


Extrudované sójové boby plnotučné. Při vlhkosti 12% činí obsah tuku 19. Je vhodná především pro prasat a drůbež, možno použít v omezeném množství i pro skot. Doporučujeme u skotu s váhovým deficitem.

xls Rozborový list soja (19KB)
xls Rozborový list soja LKS (19KB)
acrobat Rozborový list primasoja klasik 1.10.2009 (119KB)

PRIMASOJA BY-PASS


Extrudované sójové boby odtučněné, zbytkový tuk 8-10%. Vynikající zdroj proteinu stravitelného ve střevě, tzv. by-pass protein. Výrazné využití především pro vysokoužitkové dojnice.

 Rozborový list by-pass.xls (19KB)

 Rozborový list by-pass 1.10.2009.pdf (119KB)

PRIMASOJA MIX

Extrudovaná směs na bázi řepky a sóji. Výrazné využití především pro všechny dojnice. Díky řepce je zvýšen počet aminokyselin s příznivým dopadem na snížení ceny.

 Rozborový list primasoja mix.xls (18KB)

Zakázkové zpracování suroviny


Zájemcům nabízíme zpracování dovezené sóji a lupiny na zakázku. Extrudaci lupiny nutno domluvit předem. Pěstitel může přivézt náklad sojových bobů ke zpracování. Na proces zpracování není třeba čekat, je možno okamžitě ve skladu naložit a odvést si extrudát o hmotnosti 95% původní hmotnosti přivezené suroviny. Výchozí sója při obsahu tuku 19% obsahuje přibližně 12 – 13% vlhkosti. Extruzí se odpařuje voda obsažená v semeni až na hodnotu 7 – 8% vlhkosti. Zpracováním se tedy odpaří přibližně 5% vlhkosti.

Minerální a kompletní krmiva pro skot, prasata, ovce a koně


Úspěšní chovatelé kladou důraz na kvalitu a doplňují svá hospodářská krmiva optimálně přizpůsobenými minerály ze speciálního krmného programu Blattin. Pro každou roční dobu, ke každému základnímu krmivu a pro každý výkon máme správný doplněk.

Úspěšní chovatelé prasat si zakládají na kvalitě a denně doplňují krmné dávky vhodnými minerálnímmi krmivy od Blattivitu. Vlastní směsy se zhodnocují minerály, vitamíny a stopovými prvky. Pro odchov selat, chov a výkrm prasnic nabízíme ke každému krmivu správný doplněk. Žádejte podrobné informace o produktech Blattivit.